logo mobile

14-15.09.2015 HUSUM Wind 2015

18 września 2015

W tym roku jedne z największych targów energetyki wiatrowej odbyły się w malowniczym mieście na północy Niemiec- Husum. Jak co roku w Targach oraz w Kongresie, który biegł równolegle do targów udział wzięły wszystkie liczące się firmy z branży energetyki wiatrowej oraz branż pokrewnych.
Na 25 000 m2 powierzchni wystawienniczej spotkali się eksperci z różnych dziedzin powiązanych z parkami wiatrowymi. Husum gościło ok 600 wystawców 600 wystawców z następujących sektorów: producentów turbin wiatrowych, części dostawców, operatorów turbin, usługi finansowe, firmy ubezpieczeniowe, planiści projektów i deweloperzy, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, dostawców usług, operatorów sieci i dostawców inżynierii sieci, instytucje badawcze i edukacyjne, eksperci bezpieczeństwa i producenci środków ochrony indywidualnej, przedsiębiorstwa logistyczne, serwisowe i konserwacyjne firmy i innowatorów ze wszystkich dziedzin pokrewnych.
Nasz pobyt w Husum obfitował w wiele spotkań, niektóre z nich zaplanowane były wcześniej inne wynikały z rozmów oraz sytuacji zaistniałych na miejscu podczas targów. Tak prestiżowe targi stwarzają wiele możliwości w tym uzyskania nowych informacji, dzielenie się swoja wiedzą z innymi firmami oraz nawiązania interesującej współpracy.


Wróć do Aktualności