logo mobile

KONFERENCJA OFFSHORE „Rozwój rejonów nadmorskich” 29. – 30.09. 2014

30 września 2014

Morska energetyka wiatrowa jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi energetyki w Europie.

Konferencja Offshore pt. „Rozwój Regionów Nadmorskich” zorganizowana w Słupsku w dniach 29-30 września 2014 r. to najważniejsze wydarzenie gospodarcze, polityczne i branżowe dedykowane morskiej energetyce wiatrowej w Polsce w 2014 r., dlatego WSB SERVICE nie mogło na niej zabraknąć.

Tematyka wystąpień ukazała potrzebę wspólnej dyskusji władz centralnych i samorządowych, inwestorów i deweloperów, przemysłu morskiego, przedstawicieli świata nauki oraz ekspertów zagranicznych w kontekście prac na założeniami nowej polityki energetycznej Polski oraz nad rozwiązaniami regulującymi zasady funkcjonowania sektora Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce w tym projektu ustawy o OZE gdyż przyszłość branży morskiej energetyki wiatrowej jest nadal niepewna.

Tym razem nasza firma była tylko słuchaczem prezentacji co nie przeszkadzało nam na czynny udział w rozmowach i dyskusjach, które odbywały sie pomiędzy uczestnikami tegorocznej konferencji.

Nieustannie poszerzamy nasze horyzonty i wiedzę dlatego każdy udział w konferencji traktujemy jak dobra lekcję, z której wyciągamy wnioski na przyszłość. Kto wie co czeka nas w nadchodzącym roku.


Wróć do Aktualności