logo mobile

Oferta pracy Manager Projektów Fotowoltaicznych/ PV Project Manager

Obecnie WSB Service Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko: Manager Projektów Fotowoltaicznych/ PV Project Manager na terenie województwa dolnośląskiego

Zakres obowiązków
• Całościowe zarządzanie projektem, sprawowanie funkcji nadzoru wykonawczego nad pracownikami i podwykonawcami
• Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie realizacji projektu, organizowanie i koordynowanie prac projektowych i budowlanych, opracowywanie harmonogramów realizacji projektu
• Prowadzenie i przygotowanie niezbędnej dokumentacji projektu
• Organizacja szkoleń, spotkań potencjalnych inwestorów
• Negocjowanie warunków i przygotowanie umów z wykonawcami robót
• Pozyskiwanie niezbędnych decyzji i pozwoleń
• Przygotowywanie raportów z przebiegu i realizacji powierzonych zadań dla kierownictwa firmy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym
• 2 letnie doświadczenie zawodowe w branży OZE
• Umiejętność kosztorysowania, czytania i analizowania dokumentacji technicznej
• Znajomość przepisów budowlanych
• Doświadczenie handlowe
• Umiejętności przywódcze, zdolność do motywowania oraz przewodzenia zespołem projektowym
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy
• Znajomość programów MS Office, Auto CAD, MS Project
• Prawo jazdy kat. B
• Rzetelność, uczciwość

Oferujemy:
• Umowę o pracę lub umowę o współpracę
• Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie