logo mobile

Polityka prywatności

WSB SERVICE SP. Z O.O.
Ul. Legnicka 56
54-204 Wrocław
Polska

Telefon +71 707 34 99
E-Mail info@wsbservice.pl
Sąd rejonowy Fabryczna
Wrocław
Członkowie STEPHAN NEUGEBAUER
SEBASTIAN CICHOWSKI

Projekt graficzny i wdrożenie strony

Projekt Studio
Projektowanie stron – Projekt Studio

Odpowiedzialność

Serwis niniejszy został przygotowany przez WSB Service Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56. Prawa autorskie do niniejszego serwisu i wszystkich jego elementów w tym do materiałów w nim zawartych przysługują niepodzielnie WSB Service Sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystywanie niniejszego serwisu lub jego części może odbywać się jedynie za zgodą i wiedzą WSB Service Sp. z o.o. Jakiekolwiek modyfikowanie lub reprodukowanie niniejszego serwisu lub jego części jest zakazane. Prawnej ochronie podlegają również wszelkie wzory użytkowe, zdjęcia znajdujące się w niniejszym serwisie. Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Niniejsza strona internetowa została przygotowana z najwyższą starannością. WSB Service Sp. z o.o nie może jednak zagwarantować całkowitej poprawności czy dokładności prezentowanych tutaj informacji. WSB Service Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe bezpośrednio lub pośrednio w wyniku odwiedzenie naszych stron, o ile nie są one spowodowane umyślnie lub z powodu rażącego niedbalstwa. WSB Service Sp. z o.o. nie jest odpowiedzialna za jakiekolwiek szkody wynikające z korzystania lub też niemożności korzystania z niniejszego serwisu, jak również wynikające z oparcia się na informacjach podanych w niniejszym serwisie.

WSB Service Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do modyfikowania, uzupełniania lub usuwania zawartości niniejszego serwisu oraz do zaprzestania udostępniania niniejszego serwisu lub jego części w dowolnej chwili, z dowolnego powodu, bez uprzedniego informowania o tym użytkowników.

WSB Service Sp. z o.o. informuje, że serwisy i strony internetowe, do których odesłania znajdują się w niniejszym serwisie, o ile nie zawierają takiej informacji, nie zostały przygotowane przez WSB Service Sp. z o.o. i spółka nie ponosi żadnej odpowiedzialności za informacje, opinie i materiały tam zawarte.
Linki zewnętrzne

Na naszej stronie można znaleźć linki zewnętrzne odsyłające do stron naszych Partnerów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści zawarte na tych stronach oraz nie odpowiadamy za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Tekst, zdjęcia, grafika, oraz layout na stronach internetowych WSB Service Sp. z o.o. są chronione na mocy prawa autorskiego i innych przepisów prawa. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie lub udostępnianie zawartości stron internetowych stronom trzecim w celach komercyjnych jest zabronione.

© WSB Neue Energien Holding GmbH
© WSB Service Deutschland GmbH
© WSB Service Sp. z o.o.