logo mobile

Historia WSB

Filozofia

Inwestycja w przyszłość – utrzymanie wartości
Wizja bezpiecznego dla środowiska pozyskiwania energii porusza w równym stopniu decydentów ze świata gospodarki i polityki, jak i społeczeństwo i kryje w sobie wiele różnych wyzwań dla wszystkich uczestników rynku. Nasze środowisko jest cennym dobrem, za którego utrzymanie jesteśmy odpowiedzialni względem przyszłych pokoleń. Jednocześnie branża energii odnawialnych daje nam wielki potencjał rozwoju, co sprawia, że zaangażowanie w nią jest atrakcyjne również dla inwestorów. Wysoka stopa zwrotu z kapitału i wsparcie technologii przyszłości przekonują licznych inwestorów do zaangażowania się w instalację turbin wiatrowych i obiektów fotowoltaicznych.

Profesjonalne zarządzanie z dobrze zorganizowanym serwisem utrzymania ruchu jest konieczne i długotrwale zapewnia opłacalność instalacji wytwarzania energii. WSB Service Sp. z o.o. opracowuje rozwiązania stosowane przez cały okres żywotności turbin do pozyskiwania energii odnawialnej i zapewnia tym samym ich długotrwałą sprawność techniczną.

Zachęcamy do skorzystania z naszej kompetencji i doświadczenia – na rzecz Państwa zwrotu z kapitału i czystej przyszłości!”, inż. dypl. Achim Dorner, założyciel WSB Service Deutschland GmbH.